XI. Ceglédi Laskafesztivál 2018 – ceglédi programok 2018

A Cegléden megrendezésre kerülő programok közül az egyik legkiemelkedőbb a Ceglédi Laskafesztivál. A Ceglédi Laskafesztivál 2018 célja – a szórakoztatások túl – az, hogy az érdeklődők megismerkedjenek a ceglédi laska elkészítésének módjaival, megkóstolják a főzőverseny legjobb helyezettjeinek egyedi receptje alapján készült ételeket. A kellemes hangulatról könnyűzenei koncertek gondoskodnak, melyek a zenei kínálat minden stílusát felölelik. A rendezvénnyel egy időben rendezik meg a Nemzeti Vágta Ceglédi Előfutamát is.

XI. Ceglédi Laskafesztivál 2018. június 08-10.

ceglédi laskafesztivál 2018 edda koncert
ceglédi laskafesztivál 2018 edda koncert

XI. Ceglédi Laskafesztivál 2018 részletes program:

2018. június 08. péntek

Színpad

16.45-17.00 Relevé tánciskola bemutatója

18.00-19.30 FISH! koncert

20.30-22.00 Punnany Massif koncert

23.00-0.30 BRAINS koncert

Kisszínpad

17.00-18.00 CsótányDzsó koncert

19.30-20.30 Uncle Beaver koncert

22.00-23.00 1LIFE koncert

XI. Ceglédi Laskafesztivál 2018 részletes program:

2018. június 10. szombat

9.00 Amatőr Főzőverseny

12.00 SéfSétány – Junior – Az ország tésztája verseny

Színpad

10.00-11.00 Béres Alexandra – Súlykontroll-edzés

11.00-12.00 Táncbemutatók

11.00-11.15 JoyDance TSE Társastánc csoportja

11.15-11.30 JoyDance TSE Zumba csoportja

11.30-11.45 HIP-HOP

11.45-12.00 Gyerekzumba és Társastánc

14.00-15.00 Főzőverseny eredményhirdetés

16.00-17.30 Sezlony

18.30-19.30 Jaggers

20.30-21.10 Pataky Művek

21.30-23.00 EDDA Művek

Kisszínpad

18.00 SétSétány – Junior – eredményhirdetés

19.30-20.30 Sounds Of Harmonic Acoutic koncert

23.00-0.30 SURPR!SE koncert

XI. Ceglédi Laskafesztivál 2018 részletes program:

2018. június 11. vasárnap

9.00 SéfSétány – Az ország tésztája verseny

Színpad

10.00 Hagyományőrző műsor (Cegléd Táncegyüttes, TETZ, Boróka Táncegyüttes, Felcsíki népdalcsokor – Csíkszereda, Holdvilág Táncegyüttes)

15.00 Törtel bemutatkozik

16.00-16.45 Az Aranyhal meséje – Gulyás László vándormuzsikus

18.00 R-GO élő nagykoncertje

Kisszínpad

13.00 György László gitárprodukciója (Gyergyószentmiklós)

15.30 SétSétány – eredményhirdetés

Ceglédi Vágta – Vágta pálya

9.00 Díjugratás

11.00 Megnyitó

11.15 Kis Huszár Vágta előfutam

Nemzeti Vágta előfutam

13.00 Ride&Drive

13.30 Lovasíjász bemutató

13.45 Lóidomítás gólyalábon

14.15 Cegléd Város Nagydíja

15.45 Show Korlát

16.15 Lovasíjász bemutató

16.30 Lóidomítás gólyalábon

17.00 Kis Huszár Vágta Döntő

17.30 Nemzeti Vágta Döntő

 

Kísérő programok egész hétvégén:

Borsziget, Kézműves vásár, Vidámpark

A programváltoztatás jogát fenntartjuk!

A rendezvény díszvendége: TÖRTEL KÖZSÉG

További programok